Z okazji Dnia Dziecka zorganizowany został XXIII Sejm Dzieci i Młodzieży. W obradach brali udział także przedstawiciele Klubów Młodych Kukiz’15. 

Podczas XXIII Sejmu Dzieci i Młodzieży młodzi przedstawiciele opozycji totalnej z PO zdecydowali się wziąć przykład ze swoich starszych kolegów-posłów i zakłócić obrady Sejmu! Doszło do opuszczenia sali obrad podczas demokratycznej debaty i głosowania nad uchwałą. Mało tego – próbowano nawet wnieść gwizdki na salę sejmową! Nasi młodzi przedstawiciele z Kluby Młodych Kukiz ’15, Stowarzyszenie KoLiber i Młodzi dla Wolności zdecydowanie się temu sprzeciwili organizując w Sejmie konferencję.

 

Parlament to nie cyrk! 

Karol Osuchowski – lider Klub Młodych Kukiz’15 Częstochowa: „Wyrażamy głębokie zaniepokojenie postawą naszych kolegów związanych z totalną opozycją, którzy deklarując się jako Młodzi Demokraci. Uważamy, że ich postawa godzi w dobre imię polskiego parlamentu oraz cele przyświecające Sejmowi Dzieci i Młodzieży. Całkowicie odcinamy się od tych działań i potępiamy je, ponieważ przynoszą wstyd wszystkim młodym Polakom. Sejm Dzieci i Młodzieży ma za zadanie edukację młodzieży, a nie jest miejscem na happeningi polityczne. Mamy dość robienia cyrku z polskiego parlamentu!”

Napisz do nas!

Wyślij nam wiadomość!

imię i nazwisko (wymagane)

adres e-mail (wymagane)

temat wiadomości

wiadomość

 Młodzieżówka w Social Media: Facebook Twitter

+48 536 163 626 kontakt [at] klubymlodych.pl

copyleft 2020 Kluby Młodych Kukiz `15

Polityka prywatności

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account